Reference

Pane Spišáku, při jednání s Vámi jsem se ujistil, že jste profesionál, příjemný a slušný. Vše jste mi ochotně vysvětlil. Kdyby byl každý takový jako Vy, tak to by se na světě hned lépe žilo a dýchalo. Kaźdopádně u Vás dávám palec nahoru a byl jsem s Vámi stoprocentně spokojen. Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů. Klient Fiksel.

Ctibor Fiksel

Velmi si ceníme služeb makléře Mgr. Spišáka. Minulý rok jsme řešili bytovou otázku naší rodiny. Přes pana makléře jsme prodali velký rodinný dům se čtyřmi byty v Brně a koupili synům menší RD a sobě byt. Vše k naší velké spokojenosti. Pan Mgr. Spišák nás všude vozil svým autem, ráno, večer, anebo v neděli. Se všemi smlouvami a dokumentací pomohl a vše zařídil. Proto ještě jednou děkujeme tomuto obětavému a čestnému člověku s maximálně profesionálním přístupem.

V. Oračko st. a synové s rodinami, tel.: 739175565

Prostřednictvím e-mailu, bych chtěl poděkovat panu Mgr. Pavlu Spišákovi, za profesionálně odvedenou práci při prodeji mého bytu. Od začátku jeho prezentace, foto, video bytové jednotky bylo perfektní, až po uskutečnění prodeje, úschovy peněz a konečně i předání bytu s převedením přepisu plynu, elektřiny, vody novému majiteli, nemělo chybu. Byl bych rád , kdyby ještě jednou přijal můj obdiv a pochvalu za výtečně provedenou práci od A do Z. Ještě jednou děkuji. S úctou spokojený zákazník, TEL.: 603154796

Ivan Smejkal

S Mgr. Spišákem spolupracujeme od r. 2011. Kupujeme, prodáváme a pronajímáme byty a domy v Brně, Mikulově i Břeclavi. Se vším nám pomáhá Mgr. Spišák. Pracuje rychle a velmi profesionálně, aktivně řeší vzniklé problémy, informuje o tom, jak správně postupovat podle zákona, na co si dát zvláště pozor... je vždy k zastižení. Rychle pomůže s odborníky na PENB, odhad nemovitosti anebo HÚ, má kontakty na i řemeslníky. Drobné opravy zvládne i sám, když je potřeba a "hoří" termín.. Společnost mu věří natolik, že mu svěřuje klíče od svých nemovitostí s vědomím, že vše vykoná pečlivě za nás a bez nás, k naší plné spokojenosti. S Mgr. Spišákem budeme i nadále spolupracovat a rád jej doporučím všem těm, kteří řeší koupi či prodej své nemovitosti.

Vladimír Andreev, jednatel spol. V.N.INTERRA s.r.o., tel.:774502485

Rádi bychom vyjádřili poděkování panu Mgr.P. SPIŠÁKOVI při zprostředkování prodeje rodinného domku. Je profesionál, zodpovědný a pružný. Vše zařídí,ochotně vysvětlí. Z naší strany spokojenost. Můžeme jen doporučit. P. Šukelt, (tel.: 728763057)

Pavel Šukelt

Úspěšný obchod se pozná podle spokojeného zákazníka a já k nim určitě patřím. Chci tímto moc poděkovat Mgr. Spišákovi za pomoc při koupi bytu 2kk, za ochotu, vstřícnost i právní služby. Pokud budu příště prodávat, kupovat či pronajímat nějakou nemovitost, určitě se na Vás opět s důvěrou obrátím.

Ing. Radek Malošek

Rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s přístupem a svědomitou prací pana Mgr. Pavla Spišáka, realitního makléře, který mi pomohl realizovat prodej bytu v Brně Slatině. Velmi pružně zprostředkoval kupujícího, a také zajistil realizaci prodeje po právní stránce prostřednictvím důvěryhodné a dlouhodobě osvědčené advokátní kanceláře. Realitní obchod tak proběhl jeho přičiněním zcela bezproblémově. Doporučil jsem již také jeho služby moji známé, které následně pomohl rychle a úspěšně prodat byt v Brně na ulici Masná. Rád se na něj v budoucnu opět znovu obrátím a jeho služby mohu vřele doporučit i jiným klientům, kteří hledají k realizaci svých záměrů spolehlivého realitního makléře.   

Ing. Lubor Kalina

Se službami Mgr. Pavla Spišáka jsme byli se sestrou nadmíru spokojeni. O tom, že je ve svém oboru skutečným profesionálem, nejen co do odborných znalostí, ale i vystupování, nás přesvědčil. Jakékoliv řešení otázek (a že jich ještě od nás v blízké budoucnosti dostane) z oboru, o vhodnosti investic, jejich pořizování, majetkové správy a i případného dalšího prodeje nemovitostí, budeme konzultovat prioritně s ním. Tato slova, mohu s čistým svědomím podepsat. Celou situaci, od začátku prodeje naší prvorepublikové vily, až do konce prodeje, pojal jako opravdový profesionál ve svém oboru, také ji tak s klidem, přehledem a úspěchem dokončil.

Ing. Tomislav Šmíd

Dobrý realitní makléř se pozná podle toho, jak vystupuje a jak jedná ve Vašem zájmu, ve všem poradil, má přehled a pravidelně Vás informuje. To vše platí o Mgr. Spišákovi, který mi pomohl s prodejem vinného sklepu, nejen k mé spokojenosti, ale i ke spokojenosti kupujícího.

Jiří Malošek, Rohatec

"Děkujeme za profesionální spolupráci a přístup, rychlou a transparentní komunikaci v průběhu přípravy a realizace prodeje lesního pozemku. Oceňujeme ochotu a trpělivost při řešení celé transakce k naší plné spokojenosti."

Klímová Elena

Prodával jsem byt v Brně. Řešil jsem jakou realitní kancelář a tak jsem se obrátil na kamaráda žijícího v Brně. Ten mi doporučil pana Mgr. Pavla Spišáka, přes kterého nedávno prodával svůj byt. Dal jsem na jeho doporučení a udělal jsem dobře. Vše probíhalo profesionálně, rychle a vždy k moji spokojenosti. Proto díky profesionálnímu přístupu mohu služby pana Mgr. Pavla Spišáka vřele doporučit. Děkuji za rychlý a bezproblémový prodej. Válka Dušan.

Válka Dušan

Pana magistra můžu jen doporučit - byl milý, ochotný, všechno vysvětlil, zařídil, pomohl, poradil. Kromě kvalitních realitních služeb oceňuji velice příjemný lidský přístup. Za spolupráci děkuji :-)

Tereza Růžičková

Při výběru bytu ke koupi, jsme narazili na byt, jehož prodej zprostředkovával Mgr. Pavel Spišák. Pro tento byt jsme se nakonec rozhodli a musíme vyzvednout profesionální přístup a ochotu pana Spišáka. Vše proběhlo hladce a rychle. Můžeme jej vřele doporučit.

Ing. Zbyněk Rybecký

Doporučuji. Jedním slovem doporučuji využít realitních služeb pana Mgr. Spišáka. Důvod? Již deset let trvající spolupráce při pronajímání a prodeji s velmi dobrými výsledky a mým klidem. Je pravdou, že zpočátku jsem se zdráhal využít jím nabízených služeb. Nerad si zvykám na nové lidi a mám rád vše pod osobní kontrolou. Ale zvykl jsem si velmi rychle. Jednak proto ,že úspora času při výběru nových zájemců je značná a jednak proto ,že schopnost pana Spišáka vybrat vhodné a spolehlivé nájemce je násobně vyšší, než ta moje. Marná sláva, jsme civilizací specialistů - pan Spišák je můj specialista na reality. Když k tomu přidám rychlost a z toho plynoucí efektivitu jeho práce, nemám důvod ke změně.

Martin Čech

„Rád bych vyjádřil velké poděkování panu Mgr. Pavlu Spišákovi při opakovaném zprostředkování pronájmu bytu. Prokázal velmi profesionální, aktivní a zodpovědný  přístup ve prospěch klienta, připravil všechny dokumenty potřebné k uzavření nájemní smlouvy. Služby makléře Mgr. Spišáka všem vřele doporučuji". 

Aleš Inwald

S plnou odpovědností můžeme i s mou paní garantovat vysokou profesionalitu makléře Mgr. Spišáka. Naprosto seriózní přístup při prodeji našeho brněnského bytu. Je důsledný, časově neomezený. Jeho služby určitě všem zájemcům doporučujeme.

doc. Ing. Luděk Mikulec, CSc.

Při prodeji bytu v Brně nám byl doporučen realitní makléř Mgr. Pavel Spišák. S jeho pomocí jsme nemovitost prodali za požadovanou částku v krátké době. Po dobré zkušenosti jsme znovu využili služeb pana Spišáka při prodeji staršího RD. I tento složitý prodej proběhl k naší velké spokojenosti. Práce pana Mgr. Spišáka je opravdu profesionální, jeho služby můžeme vřele doporučit.

Ing. Ivan Cibulec

Ráda bych vyjádřila poděkování a vděčnost panu Mgr. Pavlu Spišákovi při zprostředkování prodeje mého rodinného domu. Je to velmi spolehlivý a zodpovědný makléř. Je pracovitý a vstřícný, vše řeší s klidem a profesionálním přehledem, mohu jej jen doporučit dalším klientům.

Marie Májková

Pan Spišák nám zprostředkoval koupi krásného bytu v Brně a byl maximálně profesionální. Detailně a pravdivě nás seznámil s přednostmi i nedostatky bytu a připravil všechny dokumenty potřebné k uzavření kupní smlouvy. Jeho služby mohu jen doporučit a věřím, že každému pomůže získat vysněné bydlení.

doc.MgA.Marek Hlavica, Ph.D.

S panem Pavlem Spišákem jsem při prodeji i pronájmu realit spolupracoval několikrát; vždy vše proběhlo podle mých představ a mého zadání. Pan Spišák se pokaždé mému případu věnoval velmi profesionálně, aktivně a zodpovědně; vždy udělal maximum proto, aby moje zadání splnil. Pracuje ve prospěch klienta, v realitách je odborník, umí poradit a realizovat postup, který vede k cíli.

Ing. Radek Pálenský

U prodeje pole, jsem dal na doporučení mých známých, kteří úspěšně prodali svoji nemovitost přes pana Spišáka. A bylo to velmi dobré rozhodnutí. Prodej byl rychlý a naprosto bezproblémový. Nezbývá nic jiného, než poděkovat.

JIŘÍ TOMAN, Ratíškovice

Touto cestou chceme poděkovat Mgr. Spišákovi za velice rychlý a profesionální prodej naší garáže. Původně jsme si chtěli garáž prodat sami. Jakmile jsme však zjistili, co všechno takový prodej představuje, vyhledali jsme pomoc odborníka. Garáž byla dokonce prodána za vyšší cenu, nežli jsme si původně stanovili. Služby makléře Mgr. Spišáka, s plnou zodpovědností, všem vřele doporučujeme.

Jiří a Jitka Foralovi, tel.: 731668109

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů