O mně

O reality se zajímám od r. 1992. Aktivně se v nich realizuji od roku 2009. Makléřina je pro mě správnou volbou. Baví mě jednat s lidmi. Každý člověk je individualita s odlišnými prioritami. Klienti ode mne očekávají profesionalitu a zodpovědnost. To není málo. Vždy máme společný cíl - prodat nemovitost za nejvyšší tržní cenu. Dělám pro to maximum.., jdu s dobou, používám moderní prodejní prostředky (samostatná webová stránka nemovitosti, 3D sken nemovitosti, video prohlídky, 2D/3D půdorysy, home staging, perfektní fotografie, záběry z dronu atd.)

Jednou z nejzákladnějších potřeb každého z nás, je starost a péče o svůj domov. Jsem přesvědčen, že hodnotná informace na toto téma je vždy užitečná. Je dobré znát zákonné povinnosti. Je dobré znát skrytá úskalí prodeje či koupě nemovitosti. Neznalost rizik způsobuje nevratné škody, bohužel.

Známou pravdou je, že i když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Rozdíly najdeme i mezi námi makléři. Přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování. Pro koupi či prodej své nemovitosti zvolte tu správnou cestu. 

Prodej resp. koupě nemovitosti je důležitým krokem v životě člověka. Klienti na mě spoléhají a očekávají, že jim pomohu, že je provedu obchodním případem do zdárného konce.

Mojí prioritou je spokojený klient, poctivě odvedená práce. Dbám o své dobré jméno a dobrou pověst. Je to zodpovědnost. Ale také radost..., když vás za práci pochválí. Za moji práci hovoří reference těch spokojených.

Díky, pokud čtete i teď ... řešíte-li jakoukoliv otázku z realitního prostředí, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám poradím s věcmi, se kterými zřejmě nemáte dostatek zkušeností.

Pojďme se sejít třeba u kávy ..., probereme vše podstatné - Zvu Vás !  

Mgr. Pavel Spišák

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů