Služby

1.  SLUŽBY makléře pro prodávající klienty

Prodej nemovitosti je důležitým životním krokem drtivé většiny z nás. Důvodem prodeje jsou ty nejrůznější příčiny a vedou k němu okolnosti, které je potřeba urgentně a správně vyřešit (např. majetkové vypořádání, pořízení nového bydlení z důvodu větší rodiny a naopak, vyplacení dluhu anebo hypotéky...atd.). Na prodávajícího při tomto procesu číhá nemálo nástrah. Angažováním toho pravého makléře tyto nástrahy zcela jistě eliminujete. Proto Vám v tomto výběru přeji správnou volbu

Níže naleznete výčet služeb aneb jak probíhá spolupráce se mnou?

Jsem Vám k dispozici neomezeně pro jakoukoliv potřebnou konzultaci

 

2.  SLUŽBY makléře pro kupující klienty

Koupě a hledání vhodné nemovitosti je velmi důležitým životním krokem většiny z nás. Při hledání nemovitosti musíme zohlednit prioritu požadavků, se kterými nové bydlení spojujeme (velikost nemovitosti, její vnitřní dispozici a možnosti, kvalitu materiálů, velikost pozemku... a především lokalitu v návaznosti na kvalitu života). Zde je třeba dobře zvážit dojezdovou vzdálenost do zaměstnání, školy, sportovních a zájmových organizací, za rodinou, přáteli, anebo kulturou. Chceme-li pořídit nemovitost jako investici s cílem generování zisku a zhodnocení našeho vkladu, jsou požadavky také zásadní, ale mohou se lehce lišit právě v tom, že nemovitost bude sloužit jinému účelu.

Zkušený makléř Vám svojí radou a hledáním vysněné nemovitosti významně pomůže. Při samotném hledání nového bydlení Vám výrazně ušetří Váš volný čas, současně upozorní na možné nástrahy, které je třeba eliminovat.

Níže naleznete výčet služeb - aneb jak probíhá spolupráce se mnou?

Jsem Vám k dispozici pro jakoukoliv potřebnou konzultaci

 

  Důvody, proč spolupracovat právě se mnou:

 

NEZBYTNÁ DOKUMENTACE K VÝKONU REALITNÍHO ZPROSTŘEDKOVATELE:

 

 
CERTIFIKACE, ŠKOLENÍ

MiM     EXN     

 

      

 

 

3D Scan nemovitosti