O mně

O reality se zajímám od r. 1992. Aktivně v tomto businessu pracuji v Brně a okolí od roku 2009. Makléřina je pro mě tou správnou volbou. Baví mě jednat s lidmi. Každý člověk je individualita s odlišnými prioritami. Klienti ode mne očekávají profesionalitu a zodpovědnost. To není málo. Vždy máme společný cíl - prodat nemovitost za nejvyšší tržní cenu. Dělám pro to maximum.., jdu s dobou a používám moderní prodejní prostředky (samostatná prodejní stránka nemovitosti, perfektní fotografie, video prohlídky, 2D/3D půdorysy, home staging, 3D scan nemovitosti atd.)

Jednou z nejzákladnějších potřeb každého z nás, je starost a péče o svůj domov. Jsem přesvědčen, že hodnotná informace na toto téma je vždy užitečná. Je dobré znát zákonné povinnosti. Je dobré znát skrytá úskalí prodeje či koupě nemovitosti. Neznalost rizik způsobuje nevratné škody, bohužel.

Známou pravdou je, že pokud dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Rozdíly najdeme i mezi námi makléři. Přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování. Pro koupi či prodej své nemovitosti si zvolte tu správnou cestu. 

Prodej resp. koupě nemovitosti je důležitým krokem v životě člověka. Nesmí být podceněn. Klienti na mě spoléhají a očekávají, že jim pomohu a dovedu obchodní případ do zdárného konce.

Mojí prioritou je spokojený klient. Poctivě odvedená práce. Dbám o své dobré jméno a svoji dobrou pověst. Je to zodpovědnost. Ale také radost..., když vás za práci pochválí. Za moji práci hovoří reference těch spokojených.

Děkuji Vám, že jste dočetli až sem. Pokud řešíte jakoukoliv otázku z realitního prostředí, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám poradím s věcmi, se kterými zřejmě nemáte dostatek zkušeností.

Pojďme se sejít třeba u kávy ..., probereme vše podstatné - Zvu Vás !  

Mgr. Pavel Spišák