Jak pracuji

 

 

Každého prodávajícího zajímá, co pro něj makléř udělá... Jak bude prezentovat prodej jeho nemovitosti, jestli mu může prodej svěřit.. a jestli mu může věřit !

Používám moderní prodejní nástroje. Proč je používám? Protože vždy prodám rychleji a za víc!

 

1.  HOMESTAGING / FOTOSTAGING 

jsou to nástroje, pomocí kterých připravíme nemovitost k prodeji tak, aby vypadala vizuálně co nejlépe. Připravená nemovitost díky úpravě interiéru a přidání decentního designerského prvku  přitáhne více zájemců. 

 

 

2.  PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

z praxe víme, že se říká, že jíme i očima... Proto perfektní fotografie, díky kterým je prezentace prodávané nemovitosti předurčena většímu zájmu potencionálních kupujících. 

 

 

3.  PŮDORYSY 

jsou nezbytné pro zájemce, aby se lépe orientovali v prodávané nemovitosti a lépe si představili její vnitřní dispozice. Ke každé nemovitosti vypracuji půdorys ve tvaru 2D anebo 3D.

 

4.  VIDEOPROHLÍDKY 

dnes už jsou samozřejmostí. Je dokázáno, že zájemce se podívá dříve na videoprohlídku, nežli na fotografie. Lépe dokreslí nabízenou namovitost.

5.  3D SCAN NEMOVITOSTI

jedná se o nejmodernější nástroj pro dokonalou prezentaci prodávané nemovitosti. Zájemce se pomocí unikátní 3D technologie scanu dostane do všech zákoutí nemovitosti z pohodlí svého domova. Vytvoříme z nemovitosti precizní 3D model, který věrohodně zobrazuje realitu. Můžete sledovat kdykoli a odkudkoli.

 

6.  STRÁNKA NEMOVITOSTI

v dnešní době už nestačí pouze inzerce na realitních serverech. Pro každou nemovitost vytvořím samostatnou webovou stránku pouze pro tuto konkrétní nemovitost. Jsou zde uvedeny všechny potřebné informace.., profesionálně a detailně.

 http://spisakpavel.cz/rd-5-1-v-brtove-na-prodej

   

7.  INZERCE NA REALITNÍCH SERVERECH 

každou nemovitost inzeruji minimálně na 55 profesionálních realitních serverech včetně těch největších. Intenzívně a naplno!

  

 

8.  MARKETING NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

každý se v dnešní době prezentuje na sociálních sítích. Proto je nezbytné mít na sociálních sítích i prodávanou nemovitost. Prezentuji nemovitost nejen na jejich profilech, ale i na sjejich amostatných stránkách (např. Facebookové stránce.)

 

 

 

Prodej nemovitosti není tak jednoduchý. Je to mix možných úderných prodejních a marketingových  metod.

Máte-li jakoukoliv otázku, zavolejte. Rád se s Vámi setkám osobně. Projednáme ten nejúčinnější způsob prodeje Vaší nemovitosti tak, abychom docílili nejvyšší možné ceny.

Bezpečně a v klidu Vás provedu procesem prodeje Vaší nemovitosti.

 


certifikovaný realitní makléř

telefon: 774 990 060

Pokud se se mnou chcete spojit, napište mi ...,  anebo zavolejte, nejlépe hned teď !