Mgr. Pavel Spišák

Se mnou prodáte za více,

    v klidu a bez stresu !

Nejnovější články

Kolik let budete pracovat na pořízení bytu?
29. 09. 2021
Kolik let budete pracovat na pořízení bytu?

Pořízení bytu je nákladnou investicí zejména v posledních letech. Ceny nemovitostí rostou v Evropě i ve světě. Zajímavým ukazatelem je cena za m2 bytu v porovnání s průměrnou výší platu v dané zemi. Ve které evropské zemi je bydlení nejméně dostupné?

Celý článek

O mně

O reality se zajímám od r. 1992. Aktivně v tomto businessu pracuji v Brně a okolí od roku 2009. Makléřina je pro mě tou správnou volbou. Baví mě jednat s lidmi. Každý člověk je individualita s odlišnými prioritami. Klienti ode mne očekávají profesionalitu a zodpovědnost. To není málo. Vždy máme společný cíl - prodat nemovitost za nejvyšší tržní cenu. Dělám pro to maximum.., jdu s dobou a používám moderní prodejní prostředky (samostatná webová stránka nemovitosti, 3D sken nemovitosti, video prohlídky, 2D/3D půdorysy, dron, home staging, perfektní fotografie, záběry a fotky z dronu atd.)

Rád Vám poradím s věcmi, se kterými možná nemáte dostatek zkušeností 

Pojďme se sejít třeba u kávy ..., probereme vše podstatné

Zvu Vás !  

12
let zkušeností v oboru
299+
spokojených klientů
402
realizovaných obchodních transakcí

Potřebujete rychlou radu?

Reference

 • “Se službami Mgr. Pavla Spišáka jsme byli se sestrou nadmíru spokojeni. O tom, že je ve svém oboru skutečným profesionálem, nejen co do odborných znalostí, ale i vystupování, nás přesvědčil. Jakékoliv řešení otázek (a že jich ještě od nás v blízké budoucnosti dostane) z oboru, o vhodnosti investic, jejich pořizování, majetkové správy a i případného dalšího prodeje nemovitostí, budeme konzultovat prioritně s ním. Tato slova, mohu s čistým svědomím podepsat. Celou situaci, od začátku prodeje naší prvorepublikové vily, až do konce prodeje, pojal jako opravdový profesionál ve svém oboru, také ji tak s klidem, přehledem a úspěchem dokončil.”
  Ing. Tomislav Šmíd
 • “Prostřednictvím e-mailu, bych chtěl poděkovat panu Mgr. Pavlu Spišákovi, za profesionálně odvedenou práci při prodeji mého bytu. Od začátku jeho prezentace, foto, video bytové jednotky bylo perfektní, až po uskutečnění prodeje, úschovy peněz a konečně i předání bytu s převedením přepisu plynu, elektřiny, vody novému majiteli, nemělo chybu. Byl bych rád , kdyby ještě jednou přijal můj obdiv a pochvalu za výtečně provedenou práci od A do Z. Ještě jednou děkuji. S úctou spokojený zákazník”
  Ivan Smejkal
 • “Doporučuji. Jedním slovem doporučuji využít realitních služeb pana Mgr. Spišáka. Důvod? Již deset let trvající spolupráce při pronajímání a prodeji s velmi dobrými výsledky a mým klidem. Je pravdou, že zpočátku jsem se zdráhal využít jím nabízených služeb. Nerad si zvykám na nové lidi a mám rád vše pod osobní kontrolou. Ale zvykl jsem si velmi rychle. Jednak proto ,že úspora času při výběru nových zájemců je značná a jednak proto ,že schopnost pana Spišáka vybrat vhodné a spolehlivé nájemce je násobně vyšší, než ta moje. Marná sláva, jsme civilizací specialistů - pan Spišák je můj specialista na reality. Když k tomu přidám rychlost a z toho plynoucí efektivitu jeho práce, nemám důvod ke změně.”
  Martin Čech
 • “Rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s přístupem a svědomitou prací pana Mgr. Pavla Spišáka, realitního makléře, který mi pomohl realizovat prodej bytu v Brně Slatině. Velmi pružně zprostředkoval kupujícího, a také zajistil realizaci prodeje po právní stránce prostřednictvím důvěryhodné a dlouhodobě osvědčené advokátní kanceláře. Realitní obchod tak proběhl jeho přičiněním zcela bezproblémově. Doporučil jsem již také jeho služby moji známé, které následně pomohl rychle a úspěšně prodat byt v Brně na ulici Masná. Rád se na něj v budoucnu opět znovu obrátím a jeho služby mohu vřele doporučit i jiným klientům, kteří hledají k realizaci svých záměrů spolehlivého realitního makléře.   ”
  Ing. Lubor Kalina
 • “„Rád bych vyjádřil velké poděkování panu Mgr. Pavlu Spišákovi při opakovaném zprostředkování pronájmu bytu. Prokázal velmi profesionální, aktivní a zodpovědný  přístup ve prospěch klienta, připravil všechny dokumenty potřebné k uzavření nájemní smlouvy. Služby makléře Mgr. Spišáka všem vřele doporučuji". ”
  Aleš Inwald
 • “S Mgr. Spišákem spolupracujeme od r. 2011. Kupujeme, prodáváme a pronajímáme byty a domy v Brně, Mikulově i Břeclavi. Se vším nám pomáhá Mgr. Spišák. Pracuje rychle a velmi profesionálně, aktivně řeší vzniklé problémy, informuje o tom, jak správně postupovat podle zákona, na co si dát zvláště pozor... je vždy k zastižení. Rychle pomůže s odborníky na PENB, odhad nemovitosti anebo HÚ, má kontakty na i řemeslníky. Drobné opravy zvládne i sám, když je potřeba a "hoří" termín.. Společnost mu věří natolik, že mu svěřuje klíče od svých nemovitostí s vědomím, že vše vykoná pečlivě za nás a bez nás, k naší plné spokojenosti. S Mgr. Spišákem budeme i nadále spolupracovat a rád jej doporučím všem těm, kteří řeší koupi či prodej své nemovitosti.”
  Vladimír Andreev, jednatel spol. V.N.INTERRA s.r.o., tel.:774502485
 • “S plnou odpovědností můžeme i s mou paní garantovat vysokou profesionalitu makléře Mgr. Spišáka. Naprosto seriózní přístup při prodeji našeho brněnského bytu. Je důsledný, časově neomezený. Jeho služby určitě všem zájemcům doporučujeme.”
  doc. Ing. Luděk Mikulec, CSc.
 • “Úspěšný obchod se pozná podle spokojeného zákazníka a já k nim určitě patřím. Chci tímto moc poděkovat Mgr. Spišákovi za pomoc při koupi bytu 2kk, za ochotu, vstřícnost i právní služby. Pokud budu příště prodávat, kupovat či pronajímat nějakou nemovitost, určitě se na Vás opět s důvěrou obrátím.”
  Ing. Radek Malošek
 • “Při prodeji bytu v Brně nám byl doporučen realitní makléř Mgr. Pavel Spišák. S jeho pomocí jsme nemovitost prodali za požadovanou částku v krátké době. Po dobré zkušenosti jsme znovu využili služeb pana Spišáka při prodeji staršího RD. I tento složitý prodej proběhl k naší velké spokojenosti. Práce pana Mgr. Spišáka je opravdu profesionální, jeho služby můžeme vřele doporučit.”
  Ing. Ivan Cibulec
 • “Ráda bych vyjádřila poděkování a vděčnost panu Mgr. Pavlu Spišákovi při zprostředkování prodeje mého rodinného domu. Je to velmi spolehlivý a zodpovědný makléř. Je pracovitý a vstřícný, vše řeší s klidem a profesionálním přehledem, mohu jej jen doporučit dalším klientům. ”
  Marie Májková
Všechny reference